Kontakt: (+48) 795 699 431

kancelaria@skrobowska.com
O mnie

Nazywam się Jolanta Skrobowska. Jestem radcą prawnym. Specjalizuję się w prawie cywilnym. Większość spraw, które prowadzę dotyczy zagadnień z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego oraz prawa pracy. Pomagam poruszać się po ścieżkach prawa tym, którzy na co dzień nimi nie chadzają.

Cenię Państwa czas, dlatego staram się maksymalnie ułatwić nasz kontakt poprzez nowoczesne ścieżki komunikacji. Mogą Państwo korzystać zarówno z kontaktu bezpośredniego, telefonicznego, jak również poprzez pocztę elektroniczną czy formularz kontaktowy zamieszczony na stronie.

Nieustannie się dokształcam, ponieważ uważam, iż powinnością dobrego prawnika jest wzbogacanie jego wiedzy – i to nie tylko w dziedzinie prawa. Skończyłam więc nie tylko ten kierunek, ale także europeistykę oraz studia rolnicze. Ale, nie samą teorią żyje człowiek, dlatego zanim podjęłam własną działalność pracowałam w kancelarii radców prawnych, urzędzie, praktykowałam w sądach ale i … w szpitalu. Zawsze z ludźmi i blisko nich.

Moja ścieżka zawodowa, która wiąże się z bliskim kontaktem z drugim człowiekiem, polega nie tylko na stosowaniu prawa, ale przede wszystkim na słuchaniu i rozumieniu osób, które proszą mnie o pomoc i wsparcie.

Lubię swój zawód. Nie zamieniłabym go na żaden inny.